Bardienstrooster

2018
donderdag  november 29 20.30 23.00 Anja Hameete
maandag  december 03 20.30 23.00 Koen Jongenelen
donderdag  december 06 20.30 23.00 Jeroen Karman
maandag  december 10 20.30 23.00 Marita Tjauw Joe Kim
donderdag  december 13 20.30 23.00 Rene Krul
maandag  december 17 20.30 23.00 Elma Groenewegen – Punt
donderdag  december 20 20.30 23.00 Thomas Dekker
donderdag  december 27 20.30 23.00 Anny Tjan-Su
2019
donderdag  januari 03 20.30 23.00 Theo van Oorschot
maandag  januari 07 20.30 23.00 Michel Devens
donderdag  januari 10 20.30 23.00 Ronald van der Werff
maandag  januari 14 20.30 23.00 Rik van Zijl
donderdag  januari 17 20.30 23.00 Jacques van der Linden
maandag  januari 21 20.30 23.00 Lisette de Lange – Hollink
donderdag  januari 24 20.30 23.00 Wim Breij
maandag  januari 28 20.30 23.00 Elma Groenewegen – Punt
donderdag  januari 31 20.30 23.00 Brian Bestman
maandag  februari 04 20.30 23.00 Heleen van der Sar
donderdag  februari 07 20.30 23.00 Theo van Oorschot
maandag  februari 11 20.30 23.00 Philip Roodzant
donderdag  februari 14 20.30 23.00 Wilco Jordaan
maandag  februari 18 20.30 23.00 Michel Jacobs
donderdag  februari 21 20.30 23.00 Arthur Ettema
maandag  februari 25 20.30 23.00 John de Mooij
donderdag  februari 28 20.30 23.00 Ron Brouwer
maandag  maart 04 20.30 23.00 Marjolein Streur
donderdag  maart 07 20.30 23.00 Mark van Tilburg
maandag  maart 11 20.30 23.00 Marjolein Streur
donderdag  maart 14 20.30 23.00 Jeroen Karman
maandag  maart 18 20.30 23.00 Kees Lucas
donderdag  maart 21 20.30 23.00 Brian Bestman
maandag  maart 25 20.30 23.00 Mark van Tilburg
donderdag  maart 28 20.30 23.00 Jacques van der Linden
maandag  april 01 20.30 23.00 Maarten van Oort
donderdag  april 04 20.30 23.00 Erik Groenewegen
maandag  april 08 20.30 23.00 Arthur Ettema
donderdag  april 11 20.30 23.00 Erik Groenewegen
maandag  april 15 20.30 23.00 Elvira Taling
donderdag  april 18 20.30 23.00 Jan Vet
donderdag  april 25 20.30 23.00 Koen Jongenelen
maandag  april 29 20.30 23.00 Jan Vet
donderdag  mei 02 20.30 23.00 Piet Prins
maandag  mei 06 20.30 23.00 Rene Krul
donderdag  mei 09 20.30 23.00 Thomas Dekker
maandag  mei 13 20.30 23.00 Anny Tjan-Su
donderdag  mei 16 20.30 23.00 Nico Corbijn
maandag  mei 20 20.30 23.00 Linda Zhang
donderdag  mei 23 20.30 23.00 Kiu Sang Cheung
maandag  mei 27 20.30 23.00 Ted Lee
maandag  juni 03 20.30 23.00 Shirley van der Vlies
donderdag  juni 06 20.30 23.00 Philip Roodzant
donderdag  juni 13 20.30 23.00 Nico Corbijn
maandag  juni 17 20.30 23.00 Wilco Jordaan
donderdag  juni 20 20.30 23.00 Michel Jacobs
maandag  juni 24 20.30 23.00 Maarten van Mierlo
donderdag  juni 27 20.30 23.00 Franz Profittlich
maandag  juli 01 20.30 23.00 Arthur Jansma
donderdag  juli 04 20.30 23.00 John de Mooij
maandag  juli 08 20.30 23.00 Ron Brouwer
donderdag  juli 11 20.30 23.00 Maarten van Oort
maandag  juli 15 20.30 23.00 Marita Tjauw Joe Kim
donderdag  juli 18 20.30 23.00 Kees Lucas